Wyciskarka do owoców i warzywas 7990zł

Drodzy Państwo!
Nasza dieta zawiera za dużo białka zwierzęcego, węglowodanów prostych i tłuszczów nasyconych. Ludzki organizm z trudem radzi sobie z ich trawieniem: podczas przyswajania tych substancji wydziela się duża ilość kwasów i innych toksyn. Sprawę pogarsza jeszcze jednostronność diety. Oprócz białek, węglowodanów i tłuszczów, dostarczających organizmowi energii, potrzebujemy witamin i enzymów, których obecność umożliwia i przyspiesza kluczowe dla jego funkcjonowania procesy chemiczne. Substancji tego drugiego typu, występujących przede wszystkim w warzywach i owocach, zwykle przyjmujemy za mało. Może to prowadzić do zaburzeń narządów trawienia (choroby żołądka i jelit), narządów przetwarzających składniki pokarmowe (wątroba, jelita) i narządów wydzielania produktów przemiany materii (nerki), a stopniowo również do innych schorzeń, takich jak miażdżyca, otyłość, cukrzyca typu 2, nadciśnienie czy zapalenie kości i dziąseł. Świeże warzywa i owoce są tu najlepszym środkiem zapobiegawczym
SOKOTERAPIA, TERAPIA SOKAMI! Słyszeliście Państwo?
Nie ma na świecie takiej pigułki, która mogłaby dostarczyć niezbędnego pożywienia naszemu organizmowi. Leki są w tym przypadku rodzajem protezy. Świeże i odpowiednio wyciśnięte soki, stanowią najlepszy, żywy pokarm, jaki możemy dostarczyć naszemu organizmowi. Dzięki sokom szybciej się zregenerujemy i przywrócimy organizmowi stan równowagi. Picie surowych soków z warzyw i owoców jest najpewniejszą, najskuteczniejszą, a także najszybciej działającą metodą odżywiania organizmu.
10 powodów, dla których należy pić świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw:
 1. Świeżo wyciskane soki to ekspres do zdrowia.
 2. Świeżo wyciskane soki to jedyna droga by dostarczyć organizmowi budulca w wystarczającej ilości.
 3. Świeżo wyciskane soki pozwolą na dostarczanie do organizmu większej różnorodności warzyw, ziół, traw, kiełków czy owoców.
 4. Świeżo wyciskane soki pozwolą na dostarczenie organizmowi budulca w niezmienionej formie, czyli o najwyższej jakości.
 5. Świeżo wyciskane soki wspaniale alkalizują organizm.
 6. Świeżo wyciskane soki wzmacniają nasz system immunologiczny.
 7. Świeżo wyciskane soki są świetne w celu oczyszczenia organizmu.
 8. Świeżo wyciskane soki wspomagają leczenie wszystkich chorób cywilizacyjnych.
 9. Świeżo wyciskane soki przeciwdziałają tyciu, pomogą uzyskać wspaniałą figurę, piękną cerę i lśniące włosy.
 10. Kuracja sokami jest tańsza niż nowoczesne środki farmakologiczne.

Od czego zacząć picie świeżo wyciskanych soków?
Oczywiście od zaopatrzenia się w odpowiednie urządzenie do wyciskania. Najskuteczniejszym sposobem na oczyszczenie naszego organizmu, regenerację komórek i uruchomienie procesów samoregulacji naszego organizmu jest TERAPIA SOKAMI z wykorzystaniem rewolucyjnej wyciskarki wolnoobrotowej, oferowanej przez naszą firmę!
Dlaczego warto posiadać wyciskarkę?

 1. Większa ilość soku.
 2. Jakość uzyskanego soku jest najlepsza jaką można uzyskać – bogaty w witaminy, minerały.
 3. Sok jest zawiesisty, esencjonalny, smaczny, a przede wszystkim bardzo wartościowy.
 4. Podczas wyciskania nie tracisz żadnych witamin, sok nie nagrzewa się i nie natlenia, a więc zawarte w nim składniki odżywcze nie zostają zniszczone w procesie wyciskania.
 5. Wyciskarki wolnoobrotowe, wyciskają soki z praktycznie każdego gatunku warzyw, owoców i ziół: od natki pietruszki, sałaty, brokułów, szpinaku, trawy pszenicznej itp., przez wszystkie owoce, w tym miękkie (maliny, aronie, porzeczki, jeżyny itp.) i cytrusowe (grejpfruty, ananasy, mango, granaty) do twardych warzyw korzeniowych (marchew, burak, seler itp.), liściowych oraz ziół.
 6. Sok wyciśnięty z wyciskarek nadaje się do przechowywania w lodówce do 72 godzin.
 7. Łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu.
 8. Bardzo wytrzymałe i niezawodne – wyróżniają się długim okresem gwarancji.

Szanując każdą Państwa minutę, w oferowanych przez naszą firmę wyciskarkach nie trzeba kroić składników, wystarczy je umyć i włożyć do szerokiego otworu. Do każdego zestawu dodano dodatkowe sita, dzięki którym przygotujecie pyszne koktajle i wyśmienite naturalne lody.
Dbając o zdrowie swoje oraz swoich najbliższych musimy pamiętać, iż pijąc soki z warzyw i owoców przygotowanych w wyciskarce wolnoobrotowej , korzystamy z PRAWDZIWEJ APTEKI NATURY.

Exito-wyciskarka
wylewka-exito
wyciskarka-exito